.

Banu Evleri Ispartakule 2 fiyat listesi!

Ispartakule Bulvarı üstüne inşa edilen Banu Evleri Ispartakule 2 projesinin fiyatları 440 bin liradan başlıyor.

Hasanoğlu İnşaat imzasıyla inşa edilen Banu Evleri Ispartakule 2 projesi, Ispartakule Bulvarı üstüne kuruluyor. 15 katlı 4 bloktan ortaya gelen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.
Banu Evleri Ispartakule 2 projesi Avcılar’da 18 bin metrekarelik arsa alanına inşa ediliyor. Toplam 220 adet dairesi tespit edilen projede dairelerin büyüklükleri 120 metrekareyle 174 metrekare arasında farklılık gösteriyor.
Ağustos 2018’de teslim edilmesi plan edilen projede 60 ay vade olanağı bulunuyor. Hem de proje ortamında 5 bin metrekarelik alana sahip olan 17 adet ticari ünite bulunuyor.
İstanbul’un Ispartakule bölgesinde inşa edilen Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 400 lirayla 3 bin 600 lira arasında farklılık gösteriyor.

 

Banu Evleri Ispartakule 2 Fiyat Listesi
Daire Tipi Fiyatları
2+1 440 bin lira
3+1 540 bin lira
4+1 595 bin lira

kapalı yüzme havuzu tespit edilen projede; çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, market, açık-kapalı otopark, süs havuzu gibi alanlar bulunuyor.
Banu Evleri Ispartakule 2 projesi Atatürk Olimpiyat Stadı, Mall of İstanbul, Aqua Dolphin gibi yerlere yakın konumda yer alırken firmanın başka Banu Evleri Ispartakule 1 projesine de komşu konumda yer alıyor. Proje; Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi’ne, Atatürk Havalimanı’na, Çevre Koruma ve Çevre Müdürlüğü Depoları’na da yakın konumda inşa ediliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar