.

Bank Asya Dubaili Yatırımcıları Türkiye’ye Davet Etti

Bank Asya Genel Müdürü Abdullah Çelik, Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2012 Fuarı’nda uluslararası yatırımcıları Türkiye’ye davet etti.

Dünyanın en büyük ikinci gayrimenkul fuarı olan ve Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2012’ye katılan tek Türk firması olan ve gayrimenkul sektöründe sunduğu hizmetlerle tanınan Bank Asya’nın Genel Müdürü Abdullah Çelik, Cityscape Global 2012’de uluslararası yatırımcıları Türkiye’ye davet etti.

Programda oturum başkanlığı yapan Abdullah Çelik, Türkiye’nin genel ekonomik durumu ve geleceğe yönelik beklentilere dair açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin son 10 yılda gösterdiği performansa atıfta bulunan Çelik, ekonomideki köklü değişikliklerin yaşandığını söyledi. Uluslararası yatırımcıları Türkiye pazarına davet eden Abdullah Çelik, finansal ve kanuni süreçlerle ilgili de bilgi paylaşımında bulundu.

Etkinlikte Gayrimenkul Proje Yarışması ödül sponsoru olan Bank Asya tarafından dereceye girenlerin ödülleri takdim edildi. Katılımcıların yoğun ilgilisiyle karşılaştıklarını belirten Bank Asya Proje Finans Müdürü Ersagun Şimşek, birçok yatırımcıyla gayrimenkul ve finansman konusunda bilgi alışverişinde bulunduklarını, bu tarz etkinliklerin katılım bankalarının ve Türkiye’nin dünyaya açılımı konusunda önemli gelişmeler gösterdiğini söyledi.

Kaynak: CİHAN


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »