.

Bandırma 100. Yıl TOKİ Konutları 9 Eylül’de Teslim Edilecek

Balıkesir Bandırma 100. Yıl Mahallesi’nde TOKİ tarafından inşa edilen 2. etap konutları 9 Eylül’de teslim edilecek.Bandırma

Toplu Konut İdaresi tarafından Balıkesir‘in Bandırma ilçesinde, 100. Yıl Mahallesi’nde inşa edilmekte olan 2. etap konutlarının 9 Eylül 2013 tarihinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edileceği açıklandı.
Toplu Konut İdaresi (TOKİ ) adına inşaatın yapımını üstlenen firmanın sorumlu müdürü Coşkun Yurttaş, beraberinde şantiye şefi Tuncer Yalın ile birlikte Ak Parti İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette toplu konutların inşaatı ile ilgili bilgiler veren Yurttaş, 1+1 şeklinde yapılan ve 128 daireden oluşan 2. etabın çevre düzenlemesi ve sosyal donatı alanlarının tamamlanarak 9 Eylül 2013 tarihinde Balıkesir Valiliği’ne teslim edileceğini söyledi.
Kasapoğlu, 2. etap konutlar için müracaatın ileriki tarihlerde Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacağını belirterek, “Bu konutlara en az 5 yıl ilçede ikamet eden, üzerinde gayri menkul tapusu olmayan herkes müracaat etme hakkına sahiptir” dedi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »