.

Baltok’un Yeni Karesi Konutları Hızla Yükseliyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Balıkesir’de hayata geçirilen ve prestijli projelerinden biri olan Balıkesir’e görülmemiş bir silüet ve değer kazandıracak olan Yeni Karesi Konutları’nda bloklar yükselmeye başladı.

Balıkesir’in artan konut ihtiyaçlarını karşılamak ve kentleşme adına sistemli ve nitelikli çalışmalar yapmak amacıyla kurulan BALTOK ‘un ilk projesi olan Yeni Karesi Konutları‘nın inşaatı son hızla devam ediyor.

Farklı daire çeşitleri ile her kesime hitap eden Yeni Karesi ‘de oluşturulacak olan mahalle konsepti ile yeni bir kent inşa ediliyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin bölgeye oluşturulan (yapılacak olan) yeni hizmet binasının derhal yanısıra yer alan Yeni Karesi ‘de ufak büyük her bireyin greksinimlerini karşılayabileceği bir hayat kısmı hazırlanıyor.

Bin kişilik Cami, 12 derslikli ilkokul, spor alanları, sosyal tesis, ticaret alanları ile gündelik hayatta gereksinim duyulan her şeye sahip bir hayat merkezi mevkisine gelecek olan Yeni Karesi’de kreş, ders odaları, çocuk parkları, yeşil alanlar, spor salonu, basketbol sahası, tenis kortu, konferans-toplantı salonu, kafeteryalar, restoranlar, hamam, sauna, masaj salonu,süpermarket, terzi, kuru temizleme, otopark, güvenlik imkanları bulunmakta.

İnşası devam eden 10 blok ve 1 ticari alanın yanısıra yeni blokların inşası amacıyla çalışmalarına devam eden BALTOK, inşaat alanının yakınına yaptırdığı numune daire ve satış ofisiyle proje ile ilgili bulgular vermeye de başladı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »