.

Bakanlıktan Belediyelere 3 Ayda 5 Milyon 640 Bin Lira Destek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bir açıklama yaparak siyasi parti ayrımı gözetmeksizin atık su arıtma, içme suyu, bisiklet yolu, çöp kamyonu ve kentsel dönüşüm projeleri geliştiren tüm belediyelere maddi destek vermeye devam ettiğini duyurdu. su arıtma tesisi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Türkiye genelindeki siyasi parti ayrımı gözetmeksizin tüm belediyelere  2013 yılının ilk çeyreğinde atık su arıtma, içme suyu, bisiklet yolu, çöp kamyonu ve kentsel dönüşüm konularında 5 milyon 640 bin lira destekte bulundu.
Bu kapsamda Isparta, Trabzon, Rize, Denizli, Sinop, İstanbul ve Batman belediyelerine destek sağladı.
Çevre Yönetimi Genel Müdürü Mehmet Baş, yardımlar sayesinde belediyelerin yarım kalan projelerini tamamlayacağını belirtti. Baş, belediyelere olan yardımlarının artarak devam edeceğini söyledi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »