.

Bakanlık yapı denetim firmalarına ceza yağdırdı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yapı denetim firmalarına ceza yağdırdı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Kocaeli’deki yapı denetim firmalarına ceza yağdırdı.yapı denetim

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü,Kocaeli‘deki Yapı Denetim firmalarına ceza yağdırdı. Kocaeli Ticaret Odası‘na kayıtlı İzmit Aka Yapı Denetim Firmasının lisansı iptal edildi.

Gebze Ticaret Odası’na kayıtlı Ber Tek Yapı Denetim firmasına 9 ay, yine Gebze Odasına kayıtlı Grup Yapıgüçler firmasına 1 yıl, Kocaeli Ticaret Odası’na kayıtlı İzmit Yapı Denetim Ltd.Şirketine de 1 yıl faaliyetten men cezası verildi. Karar 16 Mart tarihli Resmi Gazete’de yayınlandı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »