.

Bahçetepe İstanbul’da metrekaresi 1.900 TL

Emlak Konut GYO’nun Başakşehir’de hayata geçireceği Bahçetepe İstanbul, kendi özel bahçesinde sebze-meyve yetiştirerek veya hobilerini özgürce gerçekleştirerek metropol hayatının stresini atmak isteyenlere sesleniyor.

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ve Makro & Akyapı Ortak Girişimi, Başakşehir’de, Bahçetepe İstanbul’u hayata geçiriyor. Bahçetepe İstanbul’da 16 blokta 1474 konut yer alıyor. Aile Bağları ve Bahçetepe Kuleler adlı iki bölümden oluşan projenin Aile Bağları bölümündeki 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire sahiplerine, hobi bahçelerinin kullanım hakkı veriliyor. Daire sakinlerinin hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacakları ortalama 40 metrekare büyüklüğündeki bahçelerin etrafının çitlerle çevrileceğini söyleyen Makro & Akyapı Ortak Girişimi Pazarlama ve Satış Koordinatörü Ümit Bozdoğan, “Bahçelerin içerisinde herkesin kendine ait Amerikan tarzı bağ evi bulunacak” dedi.

Bahçetepe İstanbul’un evin ötesinde bir yaşam alanı olacağını söyleyen Ümit Bozdoğan şöyle devam etti: “İstanbul gibi kalabalık bir metropolde, Maslak ve Levent gibi iş merkezlerine 15 dakika mesafede, özel bahçede organik sebze – meyve yetiştirebilme ayrıcalığını lüks konut ve modern site kavramlarıyla birleştirdik. Bahçetepe İstanbul, bu kategoride ülkemizde üretilmiş ilk konut projesi olma özelliğini taşıyor.”

Daire sakinlerine verilecek bahçelerde sebze ve meyve yetiştirmek isteyenlerin  sadece organik tarım yapabileceğini ifade eden Bozdoğan, “Bahçetepe İstanbul’daki hobi bahçelerinde sebze, meyve ve çiçek yetiştirilebileceği gibi aynı zamanda kullanıcının isteğine göre resim- heykel atölyesi, ahşap ve maket atölyesi gibi hobiler için de kullanılabilecek. İsteyen aileler bu bahçelerde çocuklarının sevdiği kümes hayvanlarını ve evcil hayvanları da bulundurabilecek. Çocuklarına kümesten kendi elleri ile topladıkları yumurtaları yedirebilecek” açıklamasında bulundu.

Makro & Akyapı Ortak Girişimi Pazarlama ve Satış Koordinatörü Ümit Bozdoğan’ın verdiği bilgiye göre tam anlamıyla doğal ve organik yaşam hedefiyle tasarlanan Bahçetepe İstanbul’da ayrıca enerjinin bir kısmı rüzgar tribünü ve güneş enerjisi gibi doğal yollarla karşılanıyor. Bozdoğan, projede yağmur sularınınsa geri kullanılmak üzere depolandığını söyledi.

Bahçetepe İstanbul projesinin merkezi konumuyla da öne çıktığını ifade ede Ümit Bozdoğan sözlerine şöyle devam etti: “Proje 9 adet ihtisas hastanesinin bulunacağı dev İstanbul İkitelli Sağlık Kenti’ne komşu parselde yer alıyor. Projenin diğer yan komşusu ise 2020 Olimpiyatları ev sahipliğine aday olan Olimpiyat Köyü ve Atatürk Olimpiyat Stadı. Bahçetepe İstanbul, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı’na 8 dakika uzaklıkta yer alıyor. Hemen yanıbaşında bu yıl içerisinde işletmeye alınacak olan Metro istasyonu ve TEM Otoyolu bulunan Bahçetepe İstanbul, böylesine merkezi ve önemli bir lokasyonda İstanbullulara kaçırılmayacak doğal yaşam fırsatı sunuyor.”

Ümit Bozdoğan, “Projede şu anda ön talep topluyoruz. Eylül ayında başlamayı planladığımız ön satışta dairelerin metrekare fiyatını 1.900 lira ile 2.100 lira arasında sunmayı planlıyoruz’’ diyerek sözlerini tamamladı.

0212 444 67 59

0212 659 62 22

http://bahcetepeistanbul.com/

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar