.

Bahçetepe İstanbul’da Daireler 2013’ün Yaz Döneminde Teslim

Makro İnşaat, AkYapı ve Emlak Konut GYO işbirliği ile Başakşehir’de konumlandırılan Bahçetepe İstanbul projesinde bulunan hobi bahçeleri organik gıda yetiştirme avantajı sunuyor.Bahçetepe

Makro İnşaat ve Akyapı ile Emlak Konut GYO ortaklığı ile 2012 sonunda inşasına başlanan başlanan ve İstanbul’un en büyük uydu kentlerinden Başakşehir’de konumlanan Bahçetepe İstanbul projesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri olan Hobi Bahçeleri ise metropolde yaşayanların toprak özlemine son vermeye aday.
127 dönümden oluşan ve her daireye ortalama 40 metrakarelik bir alanın düştüğü bahçeler, sunulan süresiz kullanım hakkıyla Bahçetepe İstanbul’u diğer projelerden farklılaştırıyor. Yatırım amaçlı daire satın alanlar, dairelerini kiraya verseler bile hobi bahçelerini kullanmaya devam edebilecekler. Her biri farklı renklerde tasarlanan, küçük bir kulübe ve ekim yapılabilecek bir toprağa sahip olan bu hobi bahçeleri; dileyenlere sebze ve meyve yetiştirerek, dileyenlere de hobilerini özgürce gerçekleştirerek metropol hayatının stresini atmaları için en ideal ortamı yaratmaya aday olacak.
Toprağa özlem son bulacak
Bahçetepe İstanbul’dan daire alan aileler ise; 2013’ün yaz döneminde yapılacak bir etkinlikte bahçelerini belirleyebilecek. Türkiye konut sektöründe bir ilk olan ve emsali bulunmayan Hobi Bahçeleri projesi, toprak ve bahçeyle uğraşmanın enerjisine inanan, şehir hayatının stresini bir nebze dindirmek isteyenlerin beklentilerini karşılayacak.
Bahçetepe İstanbul; hobi bahçelerinin yanı sıra, rüzgar türbinleri, güneş paneli ve yağmur suyu kullanım sistemleri ile enerji harcamalarında da ekonomi sağlayacak pek çok avantaja sahip. Yatırım değeriyle kazandıran proje, doğayla iç içe bir yaşamla beraber, Avrupa’nın en büyük ‘Sağlık Kenti’nin hemen yanında yer alan konumuyla da büyük avantaj sağlıyor. Proje kapsamında planlanan alışveriş merkezleri, hipermarket, teknoloji ve yapı marketi ile; günlük ihtiyaçları karşılamak üzere food court, kuru temizleme, bay-bayan kuaförleri, oto yıkama gibi üniteler de projeyi öne çıkaran diğer önemli unsurlar arasında yer alıyor.
İletişim:  212 659 62 22

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar