.

Bahçelievler Greenist fiyatları

Dairelere özel otopark alanı ve depo odasının tahsis edildiği Greenist projesinde fiyatlar 340 bin liraan başlıyor.Bahçelievler Greenist

Saray Grup bünyesinde, Güneşli-Bahçelievler’de inşaatı hızla devam eden Greenist konutlarıyla İstanbul’un en yeşil projesini sunuyor.

Kaba İnşaatı tamamlanan, daire teslimatlarının Haziran 2014’te gerçekleştirileceği Greenist projesinde 174 daire yer alıyor. Peyzaj mimarisi ve tasarımıyla tamamen doğal ve yeşil odaklı mimariyi esas alan projede 44 adet 1+1, 42 adet 2+1, 63 adet 3+1, 9 adet 4+1, 15 adet 4,5+1 ve 2 adet 5+1 daire yer alıyor.

Her geçen gün kalabalıklaşan ve zorlaşan İstanbul hayatına, Greenist bambaşka bir pencere açarak her daireye bir teras, kat bahçesi veya balkon imkanı sağlıyor. Atatürk Havalimanı’na, seçkin eğitim kurumlarına ve tam teşekküllü sağlık kuruluşlarına yakınlığı sebebiyle de ilgi gören proje, tam bir çocuk dostu.

Greenist projesinde 1 oda 1 salon evlerin fiyatları 340 bin TL ile 347 bin TL, 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 525 bin TL ile 532 bin TL, 3 oda 1 salon evlerin fiyatları 675 bin TL ile 734 bin TL, 4 oda 1 salon evlerin fiyatları 980 bin TL ile 1 milyon 41 bin TL, 4,5 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 1 milyon 75 bin TL ile 1 milyon 312 bin TL arasında değişiyor.

Yüzde 5 indirim imkanı sunan Greenist, çok amaçlı spor sahası, oyun parkları, özel çocuk kulübü, hobi odaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı, fitness salonu, buhar odası, masaj odası, sauna, kafe ve restoran, pilates ve yoga odaları sıralanıyor.

İletişim: 212 503 07 75


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar