.

Bahçekent Flora projesi değerleme raporu açıklandı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Bahçekent Flora projesi amacıyla hazırlanan değerleme raporunu açıkladı.

Emlak Konut GYO projelerinden İstanbul ili, Başakşehir ilçesi, Hoşdere Mahallesi’nde 656 ada, 1, 2 ve 3 ve 657 ada 1 ve 2 nolu parseller üstünde tespit edilen Bahçekent Flora projesi değerleme raporu açıklandı.

Buna göre projenin günümüz sahip olunan haliyle toplam sayısal sayısal sayısal sayısal değeri 434 milyon 569 bin 626 TL, projenin günümüz sahip olunan haliyle Emlak Konut GYO A.Ş. payına düşen sayısal sayısal sayısal sayısal değeri 96 milyon 494 bin 626 TL olarak açıklandı. Projenin tamamlanması halinde ise günümüz sayısal sayısal sayısal sayısal değeri 456 milyon 883 bin 667 TL, projenin tamamlanması halinde Emlak Konut GYO A.Ş.’nin payına düşen gelirlerin günümüz sayısal sayısal sayısal sayısal değeri ise 118 milyon 877 bin 96 TL olarak belirtildi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »