.

Bağcılar Motto İstanbul Rezidans ev fiyatları!

Celaloğlu İnşaat doğrulusunda yaşama geçirilen Motto İstanbul projesi 128 konut ve 12 ticari birimden ortaya geliyor. Bağcılar Motto İstanbul Rezidans ev fiyatları 387 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul Güneşli’de metronun yanı başında yer alan  Motto İstanbul  projesi  İstanbul Güneşli’de, Basın Ekspres Yolu’na 350 metre yakınlıkta inşa ediliyor.

Toplam 128 konut ve 12 ticari birimden oluşan Motto İstanbul Rezidans projesinde 1+1’ler 62,52-78,70 metrekare, 2+1’ler 79,30 metrekare genişlikte tasarım ediliyor.

1+1 ve 2+1 daire seçenekleri tespit edilen Bağcılar Motto İstanbul Rezidans ev fiyatları 387 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede konut teslimlerin bu sene sonucunda gerçekleşmesi planlanıyor.

Celaloğlu İnşaat doğrulusunda yaşama geçirilen Motto İstanbul projesinde daire sahiplerine konuk otoparkı ve kapalı otopark gibi donatılar sağlanıyor.

Adres: Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:35 Güneşli – Bağcılar/İSTANBUL

Motto İstanbul Rezidans satış ofisi!

Tel : 0212 486 3193

 

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar