.

Bağcılar Belediyesi’nin yeni hizmet binasının inşaatı devam ediyor

Bağcılar Belediyesi’nin yeni hizmet binasının inşaatı son sürat devam ediyor. Yeni binanın 2018’de hizmete açılması planlanıyor.

Bağcılar Belediye’sinin 4 ay evvelce esası atılan ve 2018 senesi sonucunda bitmesi plan edilen yeni hizmet binasının inşaatı sürat kesmeden devam ediyor. İnşaat alanını ziyaret eden ve çalışmaları yerinde araştıran Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “İlçemizde hem manzarası hem de kullanım alanlarıyla çevrevi bir bina yükseliyor. 4 bin metrekare arazi üstüne kurulacak olan yeni bina 19 bin metrekarelik botanik bahçeye sahip olacak” diye konuştu.

“Binayı yapar iken yeşili ve vatandaşlarımızın huzurunu ön planda tuttuk”

Yeni belediye binasının Bağcılar’da yaşayanlara layık bir bina olacağını ifade eden Çağırıcı konuyla alakalı olarak, “Yeni binanın heyecanı içerisindeyiz. İnşaatımız büyük bir süratle devam ediyor. Önümüzdeki senesin sonuna varmadan İnşallah Bağcılar, yeni binasına kavuşmuş olacak. Amacımız her şeyin en güzelini hak eden hemşehrilerimizin hizmet aldıkları belediye binasının da güzel olması. İlçemizde hem manzarası hem de kullanım alanlarıyla çağdaş bir bina yükseliyor. Binayı yapar iken yeşili ve vatandaşlarımızın huzurunu ön planda tuttuk. Toplam 23 bin metrekare arsanın 4 bin metrekaresine bina geriye kalan 19 bin metrekarelik alana da belediyeye hizmet almaya gelenlerin dinleneceği ve hoş süre geçireceği botanik bahçe inşa edilecek. İlçemize kazandırılacak olan bu güzel eserin yapımına katkılarından ötürü İstanbul Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yeni bina 2 bodrum kat, zemin kat ve +5 olarak inşa ediliyor

23 bin metrekare arazi üstüne inşa edilen yeni bina 37 bin 965 metrekarelik kapalı kullanım alanına ve 19 bin metrekarelik botanik bahçeye sahip. Bina, 2 bodrum kat, zemin kat ve +5 kat olarak yaşama geçiriliyor.

Bağcılar Belediyesi


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »