.

BABACAN PORT ROYAL’DE YENİ FIRSAT!

Yeşilköy Atatürk Havalimanı lokasyonu ile emsali bulunmayan ve diğer projelere oran ile %35 daha uygun fiyatlarla alıcılarını bekleyen Babacan Port Royal Mart 2019′ da anahtar teslim hedefliyor.
Babacan Holding bünyesindeki satış ofislerinde 2+1 ve 1+1 örnek dairelerin sunumuyla müşterilerine daha etkili bir görsel imkan sunulmakla birlikte fiyatları ile birliktede çok talep gören kira avantajlarıyla yeşilköy’ün yeni gözdesi durumunda Fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi zengin sosyal donatı alanları mevcut. Yaklaşık 10 bin metrekare açık bahçe alanına sahip ‘Babacan Port Royal’de ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları gibi sosyal imkanlara sahıp olan Babacan Yapı 240.000 tl den başlayan fiyatlar ile fiyat kalite endeksi ile rakiplerinin oldukça ilerisinde yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar