.

Ayışığı Vadi Evleri Nisan 2013’te Teslim Edilecek

Demir İnşaat, 2013’ün yaz aylarında teslim etmeyi planladığı Ayışığı Vadi Evlerini Nisan 2013 ‘te teslim edeceğini açıkladı.Ayışığı Vadi Evleri
Demir İnşaat Ayışığı Vadi Evleri‘nde erken teslimat yapmaya hazırlanıyor. 29 yıldır sayısız proje üreten şirket, sektördeki güvenilirliğini bir kez daha kanıtlıyor. Ayışığı Vadi Evleri projesinin başlangıcında 2013 yaz ayları olarak düşünülen teslim tarihi, Nisan 2013 olarak kesinleşti.
Demir İnşaat, tüm projelerinde kaliteyi ayrıntılarla birleştirirken; inşa ettiği konutları tam zamanında hatta erken teslim ederek başarısını bu açıdan da ortaya koyuyor. Ayışığı Vadi Evleri için geçtiğimiz yılın sonlarında verdiği ‘erken teslim’ müjdesini gerçeğe dönüştüren Demir İnşaat, anahtar teslimler için geri sayıma başladı.
Ayışığı Vadi Evleri’nin inşaatını yüzde 90 oranında tamamlayan Demir İnşaat; konutların ince detay çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Proje başlangıcında teslim tarihi olarak 2013 yaz ayları hedeflenirken, konut sahipleri Ayışığı Vadi’deki yeni evlerine eksiksiz olarak Nisan ayında taşınabilecek.
Tüm projelerinde konfor ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Ayışığı Vadi Evleri projemizde teslimlerimize iki ay kaldı. Çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylarda; uygulayacağımız mutfaklardaki renkleri, konut sahiplerinin seçimine sunduk. Konut tiplerine göre en çok tercih edilen renkleri tespit ettik ve şu an uyguladığımız mutfaklarda bu renkleri kullanıyoruz. Tüm projelerimizde ‘Demir İnşaat Dostları’nın mutluluğunu ön planda tuttuk. Bizler şu an bir projemizi daha başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Bundan sonraki projelerimizde de hedeflerimiz aynı, bize güvenen yeni dostlarımızla büyüyerek yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar