.

Ayhanoğlu Yapı, 8.9 milyon lirayla gayrimenkul sektöründe!

Ayhanoğlu Yapı, Merter’de 8 miilyon 925 bin lira sermayeyle inşaat sektörüne girdi. İstanbul Ticaret Odası’na 24 Eylül 2012 günü kayıt olan şirket içerisinde Kemal Ertürk ve Selçuk Ertürk yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak

Ayhanoğlu Yapı, Merter’de 8 miilyon 925 bin lira sermayeyle inşaat sektörüne girdi. İstanbul Ticaret Odası’na 24 Eylül 2012 günü kayıt olan şirket içerisinde Kemal Ertürk ve Selçuk Ertürk yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.

Merkezi, İstanbul Merter’de olan Ayhanoğlu Yapı’nın iş konusu;

Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.

Ayhanoğlu Yapı İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 506 56 56

Faks: 0212 504 99 16


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Yeni Firmalar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »