.

Aydınlatma Sektörü İstanbulLigt’ta Bir Araya Geliyor

Bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan İstanbulLight Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi 18 Nisan’da başlayacak.İstanbulLigt

Bu yıl 8’incisi gerçekleştirilecek olan İstanbulLight Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde  aydınlatma sektörünü bir araya getirecek.
İstanbulLight 8. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi NTSR Fuarcılık organizatörlüğünde, AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) işbirliği ile 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında aydınlatma sektörünü bir araya getirecek.
Bulunduğu coğrafi konum itibariyle Doğu Avrupa ve Ortadoğu’dan katılımcılarında yer aldığı İstanbulLight Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi, aydınlatma sektörünün en önemli buluşma noktası olarak sektör tarafından heyecanla bekleniyor.
19-20 Nisan 2013 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuara paralel olarak, Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) tarafından Ulusal Aydınlatma Kongresi’de düzenlenecek. 9. Ulusal Aydınlatma Kongresi, genel konuların yanı sıra
“Aydınlatmada Güncel Yaklaşımlar ve LED” konusunun ayrıntılı bir şekilde ele alınıp tartışılması hedefleniyor.
Çeşitli etkinliklerle zenginleşen 8. İstanbulLight Aydınlatma Teknolojileri Fuar’ında meslek gruplarıyla da işbirliği yapıldı. ETMK (Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu) tarafından düzenlenen “Ofisler için Aydınlatma Armatürü Tasarımı Atölyesi” ve “Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülllerinden Sergilenmiş olan Aydınlatma Ürünleri Sergisi” aydınlatma dünyasında değisen trendleri gözler önüner serecek.
“Herkes için Mimarlık Atölye Çalışması” ile özellikle mimarlık öğrencilerinin aydınlatmanın temel prensiplerini deneyimleyerek fark etmesi amaçlıyor.
Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği’nin (AGİD) geçtiğimiz günlerde sadece AB ülkelerinin dahil olduğu Avrupa Aydınlatma Birliği (Lighting Europe) kurucu üyesi olması nedeniyle de fuara özellikle AB ülkelerinden geniş bir katılım olacak.
İstanbul Light Aydınlatma Teknolojileri Fuarı’na bu sene 15 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı ve 10.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi bekleniyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »