.

Avrupa’nın en güzel villa projesi Ankara’da

BESA Grup doğrulusunda Ankara İncek’te inşa edilen Salih Bezci-Efe Bezci Villa Projesi, Londra odaklı International Property Awars’tan, biri “fivestars” olmak üzere, 3 mükafatle döndü.

BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, fsgarchitects’in mimari, Grup T Tasarım’ın iç mimari projesini yaptığı 8 bin metrekare alan üstünde kurulan ve 3 bin 500 metrekare kapalı kısmı Salih Bezci, bin 500 metrekare kapalı kısmı Efe Bezci’ye ait villa kompleksinin, ‘özellikli müstakil konut‘ ve ‘mimari müstakil konut’ kategorilerinde Avrupa mükafatı aldığını, aynı vakitte “fivestars” ile onurlandırıldığını belirtti.

Efe Bezci, dünya çapında 125 ülkeden değişik kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içersinde villa kategorisinde Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görülmenin ülkemiz yönünden da gurur verici bir çalışma olduğunu kaydederek, şunları söyledi:

“Şirketimizin idare kurulu diğernı olan babam Mimar Salih Bezci’nin öncülüğünü yaptığı yatırımlardan 4’ü Avrupa ve dünya birincilikleri mükafatı almıştı. Şimdi bu mükafatlere, yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sıra, 4 Aralık’ta Londra The Savoy Hotel’de bütün kıtaların en iyilerinin yarışacağı Grand Final’de. Bu mükafat, Avrupa’nın en güzel villasının Ankara’da olduğunu ilan ederken, aynı vakitte işlerimizdeki başarıyı diğer noktalara da taşımamız ve daha güzel işlere imza atmamız konusu ile ilgili bize yön veriyor. Umarım Bodrum’da başladığımız büyük ölçekli villa projemiz de çok sayıda mükafat alarak BESA Grup’un başarılarını taçlandıracak.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »