.

Avon da Tercihini OfisPark’tan yana kullandı

Avon merkez ofisi için, Esas Gayrimenkul tarafından Kağıthane’de hayata geçirilen LEED Altın Sertifikalı A Sınıfı Ofis projesi Ofispark’ı tercih etti.OfisPark

Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu olan Avon, 2 bin 900 metrekarelik şirket merkez ofisleri için Tekfen Emlak Geliştirme tarafından geliştirilen, satış ve kiralaması Jones Lang LaSalle Ofis ve Lojistik Departmanı tarafından yapılan Kağıthane OfisPark‘ı seçti.
Avon‘un yanı sıra Doğuş Grubu şirketlerinden VDF ve Leaseplan ile, Perkin Elmer, Demir Finansal Grup Holding A.Ş., Elit Yapı İnşaat A.Ş., KCI Medical, Yapı Kredi Koray GYO A.Ş.,ORMOYün İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bozanoğlu Hukuk Bürosu, Yamaha Ertekin Elektronik A.Ş.ve WPP Grup şirketi TNS-Kantar Media’nın da yatırım ve yerleşim için tercih ettiği Kağıthane OfisPark, böylelikle sektörün önde gelen şirketlerini aynı çatı altında bir araya getiriyor.
İstanbul’da A sınıfı ofis alanında en yüksek standartları sunan Kağıthane OfisPark, Tekfen’in ofis konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve Emre Arolat tarafından tasarlanan konseptiyle her iki tarafın da yenilikçi ve duyarlı bakış açısını yansıtan bir ofis projesi olarak fark yaratıyor. Amerikan Yeşil Binalar Konseyi(USGBC) tarafından verilen LEED Altın sertifikasına sahip proje, Levent-Maslak hattına yakınlığı, merkezi konumu ve gelişen ulaşım imkanları ile İstanbul’un en değerli lokasyonlarından olan Kağıthane Bölgesi içerisinde ilk LEED sertifikalı ofis projesi olarak sektöre öncülük ediyor.
Projenin kiralama süreci, Euromoney Gayrimenkul ödülleri başta olmak üzere her yıl birçok ödüle layık görülenlider gayrimenkul danışmanlık hizmetleri şirketi Jones Lang LaSalle tarafından yürütülüyor.
Projenin Ödülleri
ArkiPARC 2012’de “Ofis” kategorisinde,
– 2009 yılında MIPIM ArchitecturalFuture Project Awards kapsamında, ‘Ofis Yapıları’ kategorisinde,
– Europe & Afrika PropertyAwards 2010 kapsamında “Ticari/Ofis Yapıları” kategorisinde ödül kazandı.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »