.

Aura Park Evleri Teslimleri Ocak 2015’te başlıyor

Derman İnşaat’ın yeni projesi Aura Park, Kocaeli Yuvacık’ta Tınaztepe Caddesi üzerinde yükseliyor. Projede daire fiyatları 85 bin liradan başlıyor.Aura Park Evleri Kocaevi Yuvacık’ta Derman İnşaat tarafından hayata geçirilen Tınaztepe Aura Park Konut projesi, 6 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 8 blokta 68 konutun bulunduğu projede farklı Daire seçenekleri yer alıyor.

Tınaztepe Aura Park’ta Metrekaresi 1000 Liraya Daire

Metrekare birim fiyatlarının ortalama 1.000 lira olarak belirlendiği Tınaztepe Aura Park Konut projesinde 85 ile 95 m2 genişliğe sahip 2 oda 1 salon, 123 m2 genişliğinde 2 oda 1 salon Dubleks, 142 m2 genişliğinde 3 oda 1 salon Dubleks ve 175 m2 genişliğinde 4 oda 1 salon dubleks daireler bulunuyor.

Teslimler Ocak 2015’te başlıyor

Konut fiyatlarının 85 bin liradan başladığı konut projesinde teslimlerin Ocak 2015’te başlayacağı belirtiliyor. Tınaztepe Aura Park konut projesinde modern yaşam için gerekli olan tüm ayrıntılara yer veriliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar