.

Atakule GYO Ankara’daki bir binasını Akkuyu NGS Elektrik’e kiraya verdi!

Atakule GYO, Ankara Çankaya ilçesi sınırlarında kalan binasını, Akkuyu NGS Elektrik’e bir yıllığına kiraladığını açıkladı

Atakule GYO, Ankara Çankaya ilçesi sınırlarında kalan binasını, Akkuyu NGS Elektrik’e bir yıllığına kiraladığını açıkladı. Ayrıca şirket içerisinde yapılan bir değişiklikle Mehmet Geneci, Atakule GYO’da icra kurulu üyesi olarak görev alacak.

Şirket tarafından yapılan açıklamalar şu yönde;

Şirketimizin maliki olduğu Güven Mahallesi Farabi Sokak No: 27 Çankaya/ANKARA adresinde bulunan bina, Akkuyu NGS Elektrik Üretim Anonim Şirketi’ne bir yıl süreyle kiralanmıştır.

Şirketimizin 15.10.2012 tarihli Yönetim Kurulu Kararı gereğince, Sayın Mehmet GENECİ 15.10.2012 tarihi itibariyle Şirketimiz İcra Kurulu Üyesi olarak görevlendirilmiştir.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »