.

Artık havaalanında beklemeye değecek!

Ofis mobilyalarında “işi kolaylaştıran” Bürotime’ın yeni ürünü Port ortak alan ünitesi, uzun saatler geçirilen havaalanı gibi sirkülasyonun çok olduğu alanlarda beklemeyi sorun olmaktan çıkarıyor. “Beklediğime değdi” sloganıyla sunduğu konfordaki iddiasını ortaya koyan Port ortak alan ünitesi, TUV Rheinland GS sertifikasıyla da dayanıklılığını belgeliyor.

Bazen evham yapıp erken gittiğimiz için, bazen bizim dışımızda gelişen nedenlerden ötürü, bazen de uçağı kaçırdığımız için havaalanlarında uzun saatler bekleriz. Havaalanı, feribot iskelesi, gar, Hastane ve Metro istasyonu gibi bekleme yapmamız gereken alanlarda oturacağımız koltuklar, beklerken dinlenmek, çalışmak ve iletişim kurmak gibi eylemleri gerçekleştirirken büyük önem taşıyor.

Türkiye’nin Ofis mobilyası sektöründeki lider üreticisi Bürotime, bu alanlardaki bekleme ihtiyacını karşılamak için ileri teknolojiyle ürettiği Port ortak alan bekleme ünitesini sunuyor.

Farklı seçenekler ve 10 yıl garanti

Tasarımın temel faktörü olarak ergonomik değerleri, yüksek kaliteyle birleştiren Port ortak alan ünitesi kullanıcının ihtiyaçlarına göre şekillenebilen bir yapıda tasarlandı. Port ortak alan ünitesi isteğe ve kullanılacak alana göre deri kaplamalı, Ahşap veya Metal ağırlıklı gibi 6 farklı oturma yüzeyi seçeneği sunuyor.

TUV Rheinland GS sertifikasıyla kalitesini belgeleyen Port ortak alan ünitesi 10 yıl garantisiyle de kendine güvenini yansıtıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »