.

Arnavutköy Belediyesi Yeni Pazar Alanı Kuruyor

KİPTAŞ Bölgesi’nde 2017 senesi ilk haftalarında esası atılan Hadımköy Kapalı Pazar Alanı’nın yapım çalışmalarında sona gelindi.

HADIMKÖY TOKİ-KİPTAŞ Bölgesi’nde 2017 senesi ilk haftalarında esası atılan Hadımköy Kapalı Pazar Alanı’nın yapım çalışmalarında sona gelindi. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı doğrulusunda esası atılan piyasa kısmı, kısa sürede tamamlanarak, yurttaşların hizmetine açılacak.

Bolluca Kapalı Pazar Alanı ve Haraççı Kapalı Pazar Alanlarının tamamlanmasında sonra Hadımköy Bölgesi’nin ihtiyaçlarından olan kapalı piyasa kısmı, kısa sürede projelendirilerek; yurttaşların yoğun katılımı ile esası atılmıştı. Aralıksız devam eden çalışmalar neticesi otopark kısmı tamamlanarak, kapalı pazar kısmının yer alacağı ikinci katın yapımı çalışmaları başlatıldı. Tamamlandığında tam bir hayat kısmı olacak olan kapalı pazar yeri, 7’den 70’e herkese hizmet edecek.

5 BİN 500 METREKARE ALAN ÜZERİNE İNŞA EDİLİYOR

Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ bölgesinde oluşturulan kapalı pazar kısmı, çağın gereklerini yerine getirecek şekilde 5 bin 500 metrekare alan üstüne inşa ediliyor. İçerisinde spor alanları, otopark, peyzaj alanları, kafeterya ve spor alana olacak olan Hadımköy Kapalı Pazar Yeri, kısa sürede Arnavutköylülerin hizmetinde olacak.

– İstanbul


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kiptaş kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »