.

Arma Menta projesinin yüzde 60’ı satıldı

Okkalar İnşaat’ın İstanbul’un artan sayısal değeri Kartal’da inşasını başlattığı ‘Arma Menta’ projesinde satışlar bütün süratiyle sürüyor.

Toplamda 60 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirilen Arma Menta’nın inşasına Mayıs ayında başlandı. İlgi gören projenin yüzde 60’ı şuandan satıldı.

Projeyi 2019 yılının Haziran ayında tamamlamayı planladıklarını bildiren Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da hayata geçirdiğimiz Arma Menta projemizde Mayıs ayında çalışmalara başladık. Arma Menta’yı bölgenin nabzını tutarak ve yatırımcıya yüksek kazanç vaadi ile hayata geçiriyoruz. Projenin şuandan yüzde 60’ını sattık. Bu kadar kısa bir sürede büyük bir oranda satılması bizim amacıyla sürpriz bir netice değil. İnşaat sektöründeki tecrübemiz yardımıyla yanılmadık” dedi.

Yüzde 50 kar vadediyor

Projenin teslim tarihine kadar yatırımcısına yüzde 50 kar sağlayacağını öngördüklerini bildiren Okka, “Yüksek kazanç vadeden projemizde yatırımcılarımıza verdiğimiz en asli avantaj, banka kredisi kullandırmak. Bu hal yatırımcımız amacıyla de büyük bir itimat oluşturuyor. Yatırımcı kullandığı banka kredisi ile hem dairesini hem de parasını garanti altına almış oluyor” dedi.

Yüksek hayat standartları gözetilerek inşa edilen Arma Menta’da; kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme kısmı, kapalı otopark, açık konuk otopark kısmı da bulunuyor. Proje birleştirilebilir ve kompakt 82m²’lik daireler ile 136m²’lik büyük dairelerin yer aldığı 158 konut ve 9 ticari alandan oluşuyor. E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika uzaklıkta inşa edilmeye başlanan, metroya da 900 metre uzaklıkta yer alan proje, kent merkezinde tespit edilen büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi mühim kurumlara yakınlığı ile de mühim faydalar sunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »