.

Areon Andanos Residence’ta daireler bir yıl sonra teslim

 

Areon Yapı Bodrum’da yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Areon Yapı tarafından Bargilya yöresinde hayata geçirilen Areon Andanos Residence projesinde ev sahiplerine asistanlık ve rezidans hizmeti verilecek. 69 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler bir yıl sonra teslim edilecek.

Doğayla barışık, estetik ve fonksiyonelliği ön planda tutan yapılara imza atan Areon Yapı Bodrum’da yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Güvercinlik ve Boğaziçi Köyleri arasında yer alan Bargilya bölgesinde inşasına başlanan Areon Andanos Residence projesi adını antik çağlarda bölgede kurulmuş olan Andanos kentinden alıyor.

57 bin metrekare Arazi üzerine inşa edilen Areon Andanos Residence projesinde 84 adet Dubleks Daire, 5 adet 3+1 Daire, 164 adet 1+1 daire ve 100 adet stüdyo daire olmak üzere toplam 353 daire bulunuyor. Akdeniz mimarisinin Modern yorumuna sahip evler geniş pencereleriyle güneşi evinize taşırken geniş balkon ve bahçeleriyle de Ege’nin havasını doyasıya yaşamanızı sağlayacak.

Yeşille bütünleşik bir yaşamın ön planda tutulduğu projenin 38.000 m2’si yeşil alan ve rekreasyon alanlarına ayrılmış. Sosyal donatılara da önem verilen projede 300 m2 açık Yüzme Havuzu, çocuk Yüzme Havuzu, restaurant, havuz bar ve Güneşlenme terası bulunuyor. Sosyal tesislerin kapalı bölümünde ise 150 m2 kapalı yüzme havuzu, aletli Spor Salonu, sauna, buhar odası, vitamin bar, lobi, oyun salonu, Bilardo masaları, snack bar ve Market yer alıyor. Açık havada Spor yapmak isteyenlerin de unutulmadığı projede 10 dönüm araziye sahip bir koru, mini Golf sahası, yürüyüş ve koşu parkuru, açık hava aletli spor alanı, Golf evi, çocuk parkı, basketbol sahası, anfi tribün ve Dinlenme alanları sporseverleri bekliyor.www.kurumsalemlakhaberleri.com

Proje’nin hayata geçirildiği Bargilya bölgesi, Milas havaalanına 17 km, Bodruma 23.5 km mesafede bulunuyor. Boğaziçi kuş cennetine komşu, bölgenin tek golf tesisi de burada yer almakta. Özel çim alana ve gölete sahip golf tesisi 18 delikli iki parkura sahip. Yurt dışından ve yurt içinden birçok golf meraklısının büyük ilgi gösterdiği tesis ve ayrıca çevrede açılmaya başlanan alışveriş merkezleri de bölgeyi çekici kılmakta.

69 bin TL’den başlıyor!

Areon Andanos Residence projesinde konutlar 69 bin ile 220 bin lira aralığında satışa sunuluyor. 40 ay vadeli ödeme seçeneğine göre 950 TL’den başlayan taksitlerle satılan konutlar için 8 ara ödeme yapılıyor. Projede brüt 28.15 metrekarelik full eşyalı stüdyolar 69 bin TL, brüt 55.01 metrekarelik 1+1 daireler 95 bin TL, brüt 110 metrekare olan 2+1 Dubleks daireler 175 bin TL, brüt 110 metrekare olan 3+1 daireler ise 220 bin TL’den satışa sunuluyor.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar