.

Areon Andanos Residence’da kampanyalı fiyatlar! 75 bin TL’ye daire

Areon Andanos Residence’ta 30 Haziran 2013 tarihine kadar devam eden kampayalı fiyatlar kapsamında stüdyo dairelerin fiyatları 75 bin lira.Areon Andanos

Bodrum’un Bargilya bölgesinde hayata geçirilen Areon Andanos Residence projesi 57 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor.

2014 yılında yaşamın başlayacağı projede 84 adet dubleks daire, 5 adet 3+1 daire, 206 adet 1+1 daire ve 16 adet stüdyo daire olmak üzere toplamda 311 adet konut bulunuyor.

30 Haziran 2013 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında; stüdyo daireler 75 bin TL, 1+1 daireler 110 bin TL, 2+1 dubleksler 220 bin TL ve 3+1 daireler 250 bin TL’den satışa sunuluyor.

Areon Yapı’nın hayata geçirdiği projenin içinde 10 dönümlük alana sahip koruda mini golf sahası, yürüyüş ve koşu parkurları, açık hava aletli spor alanı, çocuk parkı ve basketbol sahası bulunuyor.

Sosyal alanlara da geniş yer ayrılan projede kapalı, açık ve çocuk yüzme havuzları, aletli spor salonu, sauna, buhar odası, vitamin bar, oyun salonu, snack bar ve market yer alıyor.

İletişim : 0216 550 00 65 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar