.

Arcadia Küpeli’de Satışlar Başladı

Satış sürecinin başladığı Arcadia Küpeli projesi, Eskişehir’de 3 blokta yer alan toplam 48 daire olarak hayata geçiriliyor.Arcadia KüpeliMetropolitan Mimarlık’tan Umut Erözlü tarafından tasarlanan ve Küpeliler AŞ tarafından Eskişehir- Çamlıca Mahallesi’nde Anemon Otel yanında  inşa edilmekte olan Arcadia Küpeli projesi 3 blokta yer alan 12 adet bahçe katı, 36 adet kat dairesi olmak üzere toplam 48 daireden meydana geliyor. Tüm dairelerin güney cepheli olduğu projede satış süreci ise başladı.
Arcadia Küpeli’de dairelerin yanı sıra 5.000 metrekaresi kapalı otopark alanı; fitness, squash, kafe, kapalı basketbol sahası, masa tenisi, çocuk oyun parkı ve 2 adet kapalı yüzme havuzu da bulunuyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan projede taban ısıtma sistemi, tüm odalar ve balkonlarda uydu ile digiturk ve karasal bağlantı prizleri bulunmakta olup projedeki her daire için 10 metrekare kişisel depo ve otopark alanı tahsis ediliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar