.

Ar Şirketler Grubu Maslak’a gökdelen dikecek

Ar Şirketler Grubu 2012 yılında birbiri ardına projlere geliştirmeyi planlıyor. Vakıflardan 25 yıllığına yap, işlet, devret modeliyle kiralanan arazi üzerinde inşa edilecek ilk proje Maslak’ta yükselecek. 25  milyon dolarlık ofis projesi 18 katlı olup 270 ofis yer alacak.

Kiralama fiyatı metrekare başına yaklaşık 45 dolar olarak planlanıyor. Projede en küçük metrekareli ofisler 120 metrekareden başlayacak ve 960 metrekareye kadar çıkacak. Projenin toplam yatırım maliyetinin 25 milyon dolar olduğunu kaydeden Ar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Timuçin Yalı, projenin 15 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseleceğini söyledi.

Projeye talep yoğun Projede kısa sürede kiralamaların tamamlanacağını belirten Yalı, şimdiden çok yoğun talep aldıklarını kaydetti.  Talep edenler arasında enerji ve finans sektörü başı çekiyor. Projenin lasmanı en geç 2 ay içinde yapılacak. Kiralamalar da bu dönem içinde başlayacak. Yalı, kiralamaların başlama tarihinden itibaren en geç 2 ay içinde yüzde yüz doluluğa ulaşacaklarının da altını çiziyor.

A+ hizmet verecek

Ofis projesi Arista Bomonti Business ile aynı çizgide hizmet sunacak. Ofisleri kiralayanlara geniş sosyal olanaklar da tanınacak. Projede toplantı salonları ve kafeler de yer alacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »