.

Apron Residence’ta Fiyatlar 85 Bin Liradan Başlıyor

Akbulut İnşaat tarafından Kurtköy Pendik’te konumlandırılan Apron Residence projesi 2 blokta yer alan 50 daireden meydana geliyor..


Akbulut İnşaat imzasıyla hayata geçirilen ve teslimlerin Kasım 2012’de başlayacağı Apron Residence projesi Pendik Kurtköy’de konumlanıyor. 2 blokta toplam 50 dairenin bulunduğu projede A Blok’ta 32 daire , B Blokta ise 18 daire yer alıyor.

7/24 güvenlik hizmetleri sunulacak olan Apron Residence’ta çocuk parkı, futbol sahası, basketbol sahası, sauna, yüzme havuzu ve çardaklar gibi sosyal donatılar da bulunuyor.

Geniş yeşil alanların da yer aldığı proje Sabiha Gökçen Havalimanı’na, yeni yapılacak Tekno Park’a, Via/Port AVM’ye oldukça yakın.

Apron residence Daire Fiyatları

* Apron Residence 1+1 daireler 85 bin TL
* Apron Residence 2+1 daireler 130 bin TL
* Apron Residence 3+1 daireler 170 bin TL


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar