.

ANTALYA’DA UKRAYNA GÜNLERİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da 24-25 Ağustos tarihlerinde Ukrayna Kültür Günleri düzenleyecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, birçok kültürü bünyesinde barındıran Antalya’da, Ukrayna Kültür Günleri düzenleyecek. Antalya’da yerleşik hayata geçmiş Ukraynalıların kendi kültürlerini yaşayabilmeleri amacıyla düzenlenecek etkinlikte, Ukraynalılar kültür ve sanatlarını tanıtma imkanı bulacak.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya’nın hem Anadolu’dan hem de yurtdışından birçok kişinin yerleştiği ve birlikte yaşama amacı koyduğu bir kent olduğunu kaydetti. Başkan Akaydın, Büyükşehir Belediyesi olarak kültürlerarası etkileşim ve iletişimi arttırmayı amaçlayan Kültür Günleri’yle barışın, dostluğun ve kardeşliğin gelişmesine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

Etkinlik programı

Ukrayna Kültür Günleri, 24 Ağustos Cuma günü saat 19.30’da Antalya Büyükşehir Belediyesi önünde düzenlenecek kortej yürüyüşüyle başlayacak. Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek kortejin ardından Cumhuriyet Meydanı’nda saat 20.00’de açılış gösterileri gerçekleştirilecek. Ukrayna Kültür Günleri kapsamında 25 Ağustos Cumartesi günü ise AKM Aspendos Salonu’nda saat 19.00’da gala gösterisi düzenlenecek. Gruplar, kendi kültürlerine özgü gösteriler sunacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »