.

Ankara’ya Yeni Uydukent Geliyor

Barışkent ve BA Grup, Ankara’da Eskişehir Yolu üzerinde yer alan Alagöz mevkiinde yeni bir uydukent projesi hayata geçirmek için 700 bin metrekarelik bir arsa satın aldığını açıkladı.Uydukent

Ankara’nın yanı sıra çevre kentlerde de çalışmalarına devam eden Barışkent ve BA Grup, Eskişehir yolu üzerinde büyük çaplı konut projelerine hazırlanıyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Barışkent&BA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Barış Aydın şöyle konuştu:

“Ayrıca İstanbul ve İzmir Piyade Okulları’nın da bu bölgeye taşınması düşünülüyor. Yatırım alanımızın çok yakınında on binlerce kişiye istihdam sağlayan sanayi kuruluşlarının fabrikaları var. Tüm bunlar gerçekleştiğinde bölgedeki nüfus artacak. Bu da yeni konut ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Bu ihtiyacı gidermek için Eskişehir yolu Alagöz mevkiinde  bir uydukent  projesini başlatmaya karar verdik. Burası Ankara’nın gelecekte donatılarıyla, ulaşımıyla, yeni yapılarıyla  en gözde lokasyonu olacak. Bu bölgede 700 bin metrekare imarlı arsa satın aldık, projeyle ilgili de çalışmalarımız devam ediyor.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »