.

Ankara’nın En Şanslı Çocukları Uptown İncek’te

Mutlu ve uyumlu çocuklar yetiştirmenin çok sayıda yolu olsa da, tamamiyle onlar amacıyla kurgulanmış bir dünyada büyüyen çocuklar; her yönüyle donanımlı, farkındalık sahibi, umutlu bireyler olarak yetişiyor.

Çocuk psikologları, geleceğin sıhhatli bireylerinin/kişiliklerinin şekillenmesinde, ailelerin çocuklara yaklaşımı, sosyal etraf ve etkinlik, iyi eğitim ve sıhhatli hayatın bir arada olmasının önemine işaret ediyor.

Sosyal donatıları varlıklı ve iyi eğitim kurumlarına yakın mesafedeki konutlarda yetişen çocukların, akranlarına göre daha üstünlüklı olduğunu bildiren psikologlar, bilhassa yeteneklerinin keşfedilerek, geliştirileceği ortamlarda yetiştirilmesinin geleceğin donanımlı bireyleri olmalarında büyük üstünlük sağlayacağını belirtiyorlar.

Ankara’nın en iyi okullarından TED Koleji’ne kapı komşusu olan ve “town” konsepti altında, oyundan, sanata; spordan, etkinliklere kadar çok sayıda hayat kısmı kurgulanan Uptown İncek Konutları, Ankara’nın sosyal donatı yönünden en kapsamlı projesi olması nedeniyle kentin en talihli çocuklarına ev sahipliği yapıyor.

Uptown İncek Konutları‘nda hayat sürdüren çocuklar, yeteneklerine ve zevklerine göre kendilerini geliştirebilecekleri “town”larda çok sayıda aktiviteyle büyüyorlar.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »