.

Ankara’da Markalı Konut Fiyatları Yüzde 20 Artacak

Ankaralı konut firmalarının artan maliyetleri fiyatlara yansıtmamak için direndiklerini söyleyen İTO Yatırım’ın ortaklarından Özkan Özçelik, 1-2 ay içinde fiyatlarda yüzde 20’ye varan artış olacağını söyledi.Markalı Konut Birikimini döviz olarak saklayan yatırımcılar özellikle son aylarda son aylarda Türk Lirası’na karşı yüzde 20 civarında gelir elde ederek yatırımlarını konuta yönlendirdiler. Ancak dövizdeki yükseliş nedeniyle artan maliyeti konut fiyatlarına henüz yansıtmayan Ankaralı proje sahipleri, 1-2 ay içinde fiyatlarda güncelleme yapılacağını vurgulyrak, konut alacakları uyarıyor.

185 metre yüksekliğiyle tamamlandığında Ankara’nın en yüksek kulesi olacak One Tower Kule Konut ve AVM projesini inşa etmekte olan İTO Yatırım’ın ortaklarından Özkan Özçelik de, Başkent’teki inşaat firmalarının fiyatlarına zam yapmamak için adeta direndiğini , ve dövizdeki artış nedeniyle yüzde 20’lere varan maliyet artışlarının gözlendiği söyledi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »