.

Ankara Uptown İncek’te örnek daireler hazır

Göl ve orman manzarasına sahip olan Uptown İncek projesinde 18 ayrı tipte 226 daire yer alıyor.Uptown İncek

Uptown, Ted Ankara Koleji ve Ted Üniversitesi’ne kapı komşusu olmasının yanında çevresinde yer alan pek çok eğitim kurumuna da yakın mesafede.

Şehre hakim konumu ile Uptown; 18 bin 27 metrekarelik alanda, şehrin tüm elit noktalarına eşit uzaklıkta! Ankara’nın rekreasyon bölgeleri ile Moga ve Eymir Gölleri ile büyüleyici Ankara manzarasına hakim Uptown; 36 katlı kule (dikey yapı) ve baza (yatay yapı) ile özgün bir mimari anlayış sergileniyor. Uptown’da kulenin güneş yönü dikkate alınarak konumlandırılması ile güneşi kesintisiz olarak izlemek mümkün.

1+1’den 6+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Uptown İncek, Ankara -İncek’te inşa ediliyor. Göl ve orman manzarasına sahip olan Uptown İncek projesinde 18 ayrı tipte 226 daire yer alıyor.

Lema Grup imzasıyla hayata geçirilen Uptown İncek, 3 katlı satış ofisi ve 36 katlı kulenin 3’üncü ve 4’üncü katlarına tekabül eden bir konumda hazırlanan örnek daireleri ile ön plana çıkıyor.

İletişim:  312 483 55 55


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »