.

Ankara-İstanbul YHT’nin Rengi Turkuaz Olacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, TCDD tarafından anket düzenlenerek vatandaşın seçimine bırakılan Ankara-İstanbul YHT Hattı’nda hizmet verecek tren setlerinin renginin turkuaz olacağını açıkladı.yht

AA Editör Masası’na kıonuk olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren Hattı’nda kulalnılacak tren setlerinin rengini açıkladı.

Yıl sonunda hizmete alınması planlanan Ankara-İstanbul YHT Hattı’nda kullanılacak tren setleri için 8 farklı model tasarlanarak seçimi Ankaralıların yapması için bir anket düzenlenmişti.

TCDD’nin yaptığı anket çalışması ile ilgili bir soruyu yanıtlayan Bakan Binali Yıldırım, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren Hattı’nda işleyecek tren setleirnin renginin turkuaz olacağını açıkladı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »