.

Ankara-İstanbul YHT Bilet Fiyatları Anketle Belirlenecek

TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, Ankara-İstanbul YHT Hattı bilet fiyatları ve Marmaray’da su sızıntısı olduğu iddiaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.YHT

Demiryolu Ansiklopedisi ve Demiryolu Sözlüğü’nün tanıtımı sebebiyle Ankara Garı’nda basın mensuplarıyla bir araya gelen TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, son günlerde tartışma konusu olan Ankara-İstanbul YHT Hattı’nın bilet fiyatları ve Marmaray’da su sızıntısı olduğunu iddialarıı yanıtladı.

Karaman, “Ankara-İstanbul YHT biletlerinde promosyonlar olacak. Bilet fiyatlarını belirlemek için 2014 Ocak ayında bir anket yapmayı planlıyoruz. Bilet fiyatlarını ocak, şubat ayında belirleriz” dedi.

Marmaray’a konulan tüp tünellere ilişkin iddiaları yanıtlayan Karaman,şunları kaydetti:

“Tüpler çok mukavim tüpler. Bir suyun sızması mümkün olmayan tüpler. Marmaray tüpleri, denizin altı kazılarak açılan tünellere yerleştirildi. Burada su sızamaz çünkü su yok. Tüpler conta ile tutturuldu, betonla kaplandı. Yaya yürüme yolları da var Marmaray’da. Yaya yürümenin riski olmadığı bir sistem de kuruldu. İstanbul’da Marmaray, yerin altında yeni bir dünya. Kültür ağırlıklı yeni bir dünya. İnsanlar gelir gelmez fotoğraf çekmeye çalışıyorlar. Düşenler oluyor. Yarım gün problemimiz oldu, sonra herşey çözüldü.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »