.

AnkaNatura’da Sınırlı Sayıdaki Daire Hemen Teslim Avantajıyla

AnkaNatura’da sınırlı sayıdaki ara kat, bahçe ve teras dubleksleri hemen teslim avantajı ile alıcıları bekliyor.Anka Natura 16 blokta yer alan 107  daireden meydana gelen AnkaNatura projesi Gordion AVM’ye 5 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 28 adet teras dubleks konut, 56 adet bahçe dubleksi, ara kat konutlar ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede ayrıca 1.000 metrekarelik sosyal tesis, yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Fin hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, ortak yeşil alanlar, kapalı otopark ve misafir otoparkları da bulunuyor.

Sınırlı sayıda kalan ara kat, bahçe ve teras dublekslerinin hemen teslim avantajı ile satıldığı AnkaNatura’da anlaşmalı bankalarıdan 0,83  faizli kredi kullanarak ödeme yapmak mümkün. Akşan Yapı tarafından Çankaya – Beytepe’de 63.000 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilmekte olan projedeki tüm daireler akıllı ev sistemleir ile donatılıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar