.

Anemon, konaklamada ’24 saat’ uygulamasına geçiyor

Anemon Otelleri’nde artık 10 dolar karşılığında oda, bir gün önce saat kaçta girilmişse çıkış yapılacağı gün aynı saatte boşaltılabiliyor. Anemon

Anemon Otelleri yeni bir uygulamaya imza attı. Yeni uygulama ile Anemon müşterileri, odaya hangi saatte girerse girsin, sadece 10 dolar karşılığında ertesi gün aynı saatte odayı boşaltma hakkına sahip olabiliyorlar. Uygulama kontenjanla sınırlı odalarda uygulanıyor.

Anemon’dan yapılan açıklamada, uygulama ile uçak ve toplantı zamanına kadar odayı boşaltmak durumunda kalmadan, rahatça istirahat edilebileceğine vurgu yapıldı. Anemon, halen ülke çapında; toplam 15 ilde, 20 tesisin işletmesini yapıyor. Grubun toplam 2261 odada 4641 yatağı bulunuyor. Ana iş konseptimiz şehir otelciliği olan Anemon Otelleri, 2013-14 döneminde bünyesine Anemon Amasya, Anemon Ankara ve Anemon Kapadokya olmak üzere 3 yeni halka daha eklemeyi planlıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Aramaları:
Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »