.

Altınoran Türkiye’nin en büyüğü!

2 milyar TL’lik yatırımıyla, tamamlandığında Türkiye’nin özel sektör tarafından yapılan en büyük konut projesi olacak olan Altınoran, Sinpaş Yapı imzası taşıyor.

2 milyar TL’lik inşaat yatırımıyla, tamamlandığında Türkiye’nin özel sektör tarafından yapılan en büyük konut projesi olacak olan Altınoran, Sinpaş Yapı imzası taşıyor.

Antepia ile Anadolu’ya açılan Sinpaş, rotasını Ankara’ya çevirdi. Çankaya’da 1 milyon 850 bin metrekare arazi üzerinde yapılacak olan Altınoran’da 2 bin 650 konut bulunacak.

Daha lansmana çıkmadan büyük ilgi gören projede ilk etaptaki 538 konutun tamamı tükendi. 2 bin 650 konutluk ilk bölümü 5 ayrı etapta satışa sunulacak olan Altınoran’da 62 ile 300 metrekare arasında 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipleri yer alıyor.

Metrekaresi ortalama 3 bin lira olan projede fiyatlar ise 198 bin liradan başlıyor, 989 bin liraya kadar çıkıyor.

Kayak pisti bile olacak
1 milyon 850 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen Altınoran projesinde, 650 bin metrekare rekreasyon alanlarına ayrılacak. Yaratılacak alanlar arasında Kayak Vadisi olarak kurulacak kayak pisti bile var.

Rekreasyon alanları içerisinde bulunacak diğer bir donatı da, projenin içerisine kurulacak 300 metrelik teleferik. Site sakinleri teleferik sayesinde içeride ring yapabilecekler.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »