.

Altensis, Rusya’yı Çevre Dostu Yeşil Binalarla Tanıştırıyor

Türkiye’de çevre dostu yeşil bina danışmanlığı yapan Altensis, Rusya’da topla 500.000 metrekarelik inşaata danışmanlık yapıyor.Yeşil Bina Türkiye’nin ilk çevre dostu bina danışmanlık şirketi Altensis, Türkiye’nin ardından Rusya’yı da çevre dostu binalarla tanıştırıyor. Türkiye’deki sertifikalı yeşil binaların yüzde 60’ının sertifikasyon sürecine rehberlik eden şirket, Rusya’da ise toplam 500 bin metrekarelik inşaata danışmanlık yapıyor.

Altensis kurucu ortağı Emre Ilıcalı, Rusya pazarına 2013 yılının ortalarında girdikleriniifde ederek şunları söyledi:
“Orası da Türkiye’nin birkaç sene önceki hali gibi. Ancak çok büyük bir pazar ve büyük bir potansiyel taşıyor. Biz bu ülkedeki işlerimizde de Türkiye’deki vizyoner kimliğimizi ortaya koyacağımıza inanıyoruz, bu nedenle daha ilk yıldan hedefimizi büyüttük”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »