.

Ali Dumankaya soruları Twitter adresinden yanıtlayacak

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, 8 Ağustos Çarşamba saat 14:00’te gayrimenkul uzmanı Hatice Kolçak’ın sorularına Twitter’dan online olarak cevap verecek.

06 Ağustos 2012- Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, ilk Twitter röportajında, 8 Ağustos Çarşamba saat 14:00’ te emlakpencerem.com Köşe Yazarı ve Gayrimenkul Uzmanı Hatice Kolçak’ın sorularını 140 karakterde cevaplayacak.

İnternet kullanımının gün geçtikçe arttığı günümüzde müşterileri ile daha etkin ve hızlı iletişim kurmak adına sosyal medya iletişimine büyük önem veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, www.twitter.com/alidum adresi üzerinden soruları yanıtlayacak.

Yaklaşık bir saat sürecek Twitter röportajında Ali Dumankaya, Dumankaya İnşaat’ın projeleri ve inşaat sektörüne dair konular hakkında bilgiler verecek.

Dumankaya İnşaat’ı twitter’dan takip etmek için www.twitter.com/dumankayahaber


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »