.

Ali Ağaoğlu yeni reklam filminde Brad Pitt ile birlikte oynayacak!

Ali Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin reklam filminini değerlendirerek, yeni reklam filminde Brad Pitt ile birlikte oynayabileceğini belirtti..

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, katıldığı CNBC-e kanalındaki ‘Burcu Soruyor’ programında tartışma yaratan Maslak 1453 projesinin reklam filmini değerlendirdir.

Müteahhidin anahtar tesliminden sonra projesiyle ilişkisinin bittiğini söyleyen Ağaoğlu, sattığı malın arkasında olduğunu göstermek için reklamlarında bizzat oynadığını açıkladı. Ağaoğlu, “Donald Trump’a mı özeniyorsunuz?” sorusuna esprili bir dille karşılık vererek, “Öyle bir iddiam yok, o kim?” dedi.
BRAD PITT İLE ANLAŞMIŞTIK
Reklam filminde Hollywood yıldızı Brad Pitt’le beraber oynamak üzere anlaştıklarını ancak tarih konusunda yaşanan sıkıntı üzerine projeden vazgeçtiklerini belirten Ağaoğlu, yeni filminde Pitt ile oynayabileceğini söyledi.
KAFAYI CAMA VURMAYALIM 
Ağaoğlu, orta vadeli programı da değerlendirdi. Yüzde 7-8’lik büyümenin cari açık açısında sürdürülebilir olmadığını söyleyen Ağaoğlu, hükümetin ekonomiyi soğutmasını anlayışla karşıladıklarını kaydetti.
Ancak Ağaoğlu uyarmadan geçmedi ve “Sert frene basıp kafayı cama vurmamak lazım” dedi. Ekonomideki inişin kontrollü yapılması gerektiğini söyleyen Ağaoğlu, Türkiye’nin yüzde 5 büyüme çıpası olduğunu ve Merkez Bankası’nın politika faizini indirerek buna destek olması gerektiğini belirtti.
ALIMLAR BAŞLADI 
Konut faizlerinin yüzde 1’in altına gelmesiyle insanların alım yönünde harekete geçtiğini söyleyen Ağaoğlu, 4. çeyrekteki canlanma ile inşaat sektörünün yıl sonunu yüzde 5 büyüme ile tamamlayacağını kaydetti.
KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARMAMALI 
Ağaoğlu, maketten konut satışının yasaklanmasını öngören SPK düzenlemesine de şartlı destek verdi. Arsası, projesi olmayanların maketten yaptıkları satışın engellenmesi gerektiğini söyleyen Ağaoğlu, “Ama kaş yaparken göz çıkarmamak lazım, inşaat sektörünü de öldürmemek lazım” dedi.
Ağaoğlu, maketten satışın tamamen kaldırılması durumunda firmaların finansman maliyetlerini konut fiyatlarına yukarı yönlü yansıtacağını kaydetti.
Kaynak: NTVMSNBC

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »