.

Alaçatı Loft Taş Evleri Veryeriler İnşaat’tan

Veryeriler İnşaat’ın İzmir Alaçatı’da inşa etmekte olduğu Loft Taş Evler projesinde yer alan konutlar bulunduğu ortama uygun olarak dekore ediliyor.

Veryeriler İnşaat tarafından Alaçatı’da konumlandırılan Loft Taş Evler projesi sade ve doğal dekorasyonuyla da dikkat çekiyor. i 4+1, 5+1 ve 6+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projenin 2013 Haziran’da teslim edilmesi planlanıyor.

DOĞAL HAYATA DÖNME ARZUSU
Milenyum sonrası yükselen doğal hayata dönme arzusu, sadece sağlıklı hayat koşullarını ihtiyaç piramidinin zeminine yerleştirmekle kalmadı; beraberinde tarih bilincini de getirdi. Pek çok sektörde olduğu gibi, inşaat dünyasında da doğal ve sağlıklı malzemeler talep edilir oldu. Öte yandan, son beş yıldır artmakta olan Alaçatı’nın yaz nüfusuna paralel olarak, konut piyasasının dinamikleri de değişti.

ALAÇATI’DA KÖY İÇİ TAŞ EV..
Büyüyen ve gelişen bölgelerde yapılaşma kaçınılmazdır. Hızlı yapılaşma sürecinde ise planlı ilerleme çok önemlidir. Alaçatı, coğrafyanın tarihi ile barışık, bilinçli projeleri gözlemlemek açısından önemli bir yer. Beldenin hali hazırdaki taş ev mimarisi, ancak geçmişe saygı duyan ve doğal yaşama endeksli mimari projeleri sayesinde korunabiliyor.

KÖY İÇİ TAŞ EVLER
Veryeriler İnşaat’ın Alaçatı’nın geçmişini önemseyerek projelendirdiği ‘Köy içi taş evler’ projesi de bu örneklerden biri. Geleneksel Rum mimari dokusunun bozulmaması düşüncesi ile başlatılan bu projenin hedef kitlesi, doğal yaşamı özleyen bireyler.

ALAÇATI’NIN HAREKETLİ SOKAKLARINA YAKIN DOĞAL YAŞAM
Projesinin bir parçası olan bu taş ev de, Alaçatı’nın en hareketli sokaklarından iki dakikalık yürüme mesafesinde olmasına rağmen, son derece huzurlu bir ortam sunuyor. İki katlı evin giriş katında Amerikan mutfak ve salon, üst katında ise iki adet yatak odası bulunuyor; evin arka tarafında ise, havuzun da yer aldığı bir bahçe konumlanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »