.

Akyazı Stadı 2015-2016 sezonuna hazır olacak

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Ramazan ayında başlattığı mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.Akyazı Stadı

Başkan Gümrükçüoğlu’nun iftar yemeğinin ardından gerçekleştirdiği ziyaretlerin son durağı Bahçecik Mahallesi idi.

Gümrükçüoğlu Bahçecik esnafını ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek Ramazanlarını tebrik etti. Vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet eden Gümrükçüoğlu, sohbet sırasından bir vatandaşın Akyazı Stadı ile ilgili sorusunu cevapladı. Gümrükçüoğlu, “Trabzonspor’umuzun maçlarını yapacağı şehre yakışır bir stad için çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Sayın Başbakanımızın şehre olan özel ilgisi ve sempatisi sayesinde stad inşaatı için tüm engelleri aştık. İlk etapta ülkenin büyük müteahhitlerinden istenen stad inşasına hiç bir Müteahhit maalesef yanaşmadı. Bunun üzerine Sayın Başbakanımızın bizzat talimatları ile TOKİ, Karayolları, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ve Trabzon Belediyesi tarafından ortaklaşa yapılmaya başlandı. TOKİ tarafından yaptırılan ve 50 milyon TL’ye mal olan dolgu çalışmasından sonra stadın yapımı için ihaleye çıkıldı. Bazı Müteahhit firmaların Kamu İhale Kurumu’na yaptıkları itirazların çözümünden sonra ihaleyi kazanan yüklenici firma ile anlaşma yapılarak stadın inşaatına başlandı. Büyük bir hızla yapılacak olan Akyazı Stadı İnşallah iki sene içerisinde bitirilerek 2015-2016 sezonuna yetiştirilecektir” diye konuştu.

Ziyaretleri sırasında rastladığı çocuklara Ramazan harçlığı veren Gümrükçüoğlu çocuklardan derslerini ihmal etmemelerini istedi. Teravih namazını Bahçecik Mehmet Akif Ersoy camii’nde kılan Gümrükçüoğlu namazın ardından Cami cemaatiyle sohbetine devam etti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »