.

Akfen İncek Loft’ta teslimler Nisan 2016’da

Akfen tarafından hayata geçirilen İncek Loft konut projesinde satışlar başlıyor. Projede mekterake birim fiyatının 3 bin 300 liradan başlaması bekleniyor.Akfen İncek Ankara’da akfen tarafından inşa edilen İncek Loft Konut projesinde satışlar 10 Şubat’ta başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajının bulunduğu projede metrekare birim fiyatlarının 3 bin 300 liradan başlaması planlanıyor. Projedeki 85 konutun KDV oranı ise yüzde 18.

Akfen İncek Loft’ta Daire Bedelinin Yüzde 75’ine Kredi Veriliyor

C1 ve C2 blokta satışların başlayacağı akfen İncek Loft Konut projesinde 24 ile 31 katlı 6 adet blok, 6 ile 9 katlı teras evler ve 4 ile 7 katlı Ankara evleri yer alıyor. toplamda 1153 konut ve 44 ticari birimden meydana gelen projeden daire sahibi olmak için satış bedelinin yüzde 75’i kadar kredi alınabiliyor.

Vade Farksız Ödeme Seçeneği Bulunuyor

Vade farksız ödeme planlarının da yer aldığı Akfen İncek Loft konut projesi 108 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede teslimlerin Nisan 2016’da başlayacağı belirtiliyor.

Proje Alanının Yüzde 75’i Peyzaja Ayrıldı

Yüzde 25’inin konutlara, yüzde 75’inin ise peyzaj alanına ayrıldığı Akfen İncek Loft konut projesinde eşsiz sosyal donatı alanları bulunacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar