.

Akasya Acıbadem Kent Etabı, Londra’da En İyi Yüksek Bina Mimarisi kategorisinde ödül aldı

Mimarlar-Workshop, ‘The European Property Awards 2012’ ödül töreninde 2 projesiyle ‘En Başarılı Proje’ ödülüne layık görüldü. Projeler, 7 Aralık’ta ‘Dünyanın En İyisi’ ödülünü almak için yarışacak


Mimarlar-Workshop, Londra’da düzenlenen ‘The European Property Awards 2012’ ödül töreninden 2 ödülle döndü.

Yarışmada; ‘En İyi Yüksek Bina Mimarisi’ kategorisinde Akasya Acıbadem Kent Etabı ve ‘En İyi Ofis İç Mimarisi’ kategorisinde Albarakatürk Giriş ve Yönetim Katları İç Mimari Projesi ödüle değer görüldü.

‘Avrupa’nın en başarılı projesi’ unvanını alarak kategorilerinde birinci seçilen projeler, 7 Aralık’ta ‘Dünyanın En İyisi’ ödülünü almak için yarışacak.

SAF Gayrimenkul yatırımı olan ve 141 bin 250 metrekare arazi üzerinde projelendirilen 3 etaplı Akasya Acıbadem’in ‘Kent’ etabında 67.450 metrekare rezidans alanı bulunuyor. Toplamda 266 konutun, 165 home-ofisin ve 35 ofisin bulunduğu Akasya Kent Etabı; havuz ve bahçe sulamada gri suların kullanılması, yağmur sularının değerlendirilmesi, kat bahçelerinin yaratılması, verimli aydınlatma otomasyonları ile elde ettiği enerji verimliliği sayesinde BREEAM sertifikasına aday.

Ntvmsnbc


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar