.

Ak Plaza Piyalepaşa İş Merkezi, doğaya saygılı duruşu ile fark yaratıyor

Akdağlar İnşaat tarafından Beyoğlu’ndayatay olarak tasarlanan vehayata geçirilen Ak Plaza Piyalepaşa İş Merkezi, doğaya saygılı duruşu ile fark yaratıyor.Ak Plaza

Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı nedeniyle, iş dünyasının merkezi olacak Piyalepaşa’da 50 bin metrekarelik alana yatay olarak tasarlananPiyalepaşa İş Merkezi, akıllı bina sistemi ve BREEAM sertifikası özellikleri ile kiracılarına bir ofisten çok daha fazlasını sunmaya hazırlanıyor.

Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı nedeniyle, iş dünyasının merkezi olacak Ak PlazaPiyalepaşa İş Merkezi,kuzey- güney Ofis blokları ile bunların arasında yer alan servis ve dolaşım alanlarının bulunduğu orta bloktan oluşuyor. A plus Ofis kriterlerine uygun olarak geliştirilen Ak Plaza’nın en temel özelliği, güneş ışığını alan cephelerde ısınma ve parlamayı engelleyen güneş kırıcı elemanların, yağmur sularının depolanması ve sonrasında kullanım suyu olarak geri dönüştürülmesini sağlayan sisteme sahip olması.

Ayrıca, cephe temizliği için vinç maliyeti getirmeyen kedi yolları,  ziyaretçileri bina içinde takip edebilen akıllı güvenlik sistemi, İklimlendirme altyapısı, 4 metre yüksekliğindeki ferah ofis katları,  her katta sigara içenler için kat bahçeleri, arşiv, depolama alanları, jeneratör ve kriz merkezi de bulunuyor.

14 kat olarak inşa edilen projede metrekare fiyatları ortalama 22-25dolar değişiyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »