.

Ağaoğlu batıyor söylentisini ti’ye aldı

Tarkan’la Dubai çıkarması yapan Ağaoğlu, ‘Batıyor’ söylentilerine ‘Evet paraya batıyorum’ yanıtı verdi

Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Kanaltürk’te yayınlanan ‘Bunu Konuşalım’ programına katılan Ağaoğlu Şirketler Topluluğu Başkanı Ali Ağaoğlu, ‘Batıyorum ama paraya batıyorum’ dedi. Işık’ın ‘Hakkınızda sürekli ‘batıyor’ söylentileri çıkıyor, neden?’ sorusuna şu yanıtı verdi:

Benim yatırımlarım da yaptıklarım da ortada! Batıyorum ama paraya batıyorum! Millet olarak çok büyük bir özelliğimiz var kıskancız! Başarılı insanları aşağı çekerek kendimizi üstün görürüz. Şunu söyleyeyim belki de Türkiye’de en güçlü mali yapıya sahip şirketlerden biriyim. Ama milletin ağzı torba değil benim de sürekli kulağıma geliyor hatta daha yeni de bir yatırım yaptım.

İSTANBUL’A PARA YATIRILIR

İstanbul’un her geçen gün değerini artırdığını belirten Ali Ağaoğlu, ‘İstanbul’da her yere para yatırılır. Doğru yeri, doğru fiyatla aldığın zaman İstanbul’da alıp da kaybedeni ben görmedim. Ve özellikle de Mütekabiliyet yasasından sonra yabancıların ilgisinin, gözünün Türkiye’ye çevrildiği dönemde fiyatların nerelere gidebileceğini tahmin edebiliyorum’ dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »