.

Ağaoğlu 200 milyon dolarlık evi sattı

Ağaoğlu Grubu’nun Maslak 1453 Projesinden tek kalemde 200 milyon dolarlık satın alma gerçekleştiren gizemli yatırımcı belli oldu.ağaoğlu

Dün İstanbul‘a gelerek gayrimenkullerin tapularını devralan yatırımcının Suudi Arabistan‘ın önde gelen kuruluşlarından Globe Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Ehsan Abdulcevad olduğu öğrenildi.

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Oğlu Maad Abdulcevad ile İstanbul‘a gelen Ehsan Abdulcevad’ın 200 milyon dolarlık ödemeyi de Emlak Konut‘a peşin olarak ödedi. Konuyla ilgili ulaştığımız Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlui Şeyh Abdulcevad’ın kimliğini saklamak konusunda bir çekincesi olmadığını belirterek, “Tapuları devralırken bana ‘Türkiye’nin büyümesine ve istikrarına çok güveniyoruz. Daha uzun yıllar burada olacağız. Adımı saklamama gerek yok. Türkiye’de farklı Yatırım fırsatlarını değerlendirmeye devam edeceğiz’ diyerek ülkemize olan güvenini gösterdi. Bu satın almanın yeni satın almalara da örnek olacağını düşünüyorum” dedi.

OTEL YAPACAK

Maslak 1453’ten projesinden iki kule satın alan Şeyh Abdulcevad’ın kulelerden birini Yatırım amaçlı olarak Konut şeklinde kullanacağı kaydedildi. Abdulcevad’ın diğer kuleyi ise Otel olarak işletmeyi planladığı, şimdilik konunun Planlama aşamasında olduğu belirtildi.

DENİZCİLİK ALANINDA FAALİYET GÖSTERİYOR

Suudi Arabistan merkezli Globe Holding ağırlıklı olarak Denizcilik sektöründe faaliyet gösteriyor. Globe Marin markası altında kuruluşun, 3 büyük Liman işletmesi bulunuyor. Kuruluş ayrıca gemi taşımacılığında faaliyet gösteriyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »