.

Ağaoğlu 1453 Maslak’ta İlk Satış da Yapıldı.

Ağaoğlu İnşaat Grubu beklenen projesinin ilk satışını bugün gerçekleştirdi. Özel müşterilerine mesaj gönderen grubun satış bürosuna adeta telefon yağdı.


İnşaat sektörünün popüler isimlerinden Ali Ağaoğlu’nun 31 yıllık birikiminin yansıyacağı Maslak 1453 projesi için müşterileriyle ilk temas başladı.
Portföyündeki müşterilerinin cep telefonlarına geçilen mesajda; ‘Beklenen Ağaoğlu Maslak 1453 projesi lansman öncesi ‘SİZE ÖZEL’ fiyatlarla satışta. Bilgi için 444 6 777 ‘ ifadelerine yer veriliyor.
Ağaoğlu’nun kazandırmayan hiçbir projesi olmadı. Bazısı yatırımcısına yüzde 30 kazandırdı, bazı yüzde 50 ama mutlaka kazandırdı.
Web sayfasından her hangi bir bilgi verilmese de projeyle ilgili bilgileri hatırlatalım…
-Metrekare birim fiyatı 2 bin euro düzeyinde olması beklenen Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin ön talep toplama sürecinde yüzde 30’luk bir fiyat avantajı sunuluyor ( 3 bin 900 TL)

-Projenin 4.750 civarında konut 500 civarında ticari bölümden oluşması bekleniyor.

-Resmi lansmanı Dubai’de yapılacak olan projede diğer Ağaoğlu projelerinden farklı olarak cadde konseptine de yer verilecek.

-Ali Ağaoğlu İstanbul’daki 16ncı projesi olacak Maslak 1453’in satış grafiğinde de oldukça iddialı görünüyor. Bir ayda 3 bin konut satmayı hedefleyen ünlü işadamının bu defa hedefinde yabancı pörtföyü de var. Sırf bu nedenle satış ofisinde yabancılara da hizmet verecek bir ekip oluşturan Ağaoğlu bu konudaki ilk sınavını Dubai’de gerçekleşecek fuarda verecek. Hedef ise projenin en az yüzde 30’nun yabancılara satılması.

Dubai’de pop star Tarkan’la çıkarma yapmaya hazırlanan Ali Ağaoğlu’nun gelecekteki yatırımlarıyla ilgili planları önümüzdeki günlerde emlakguncel.com’da yer alacak.

www.agaoglu.com.tr


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »