.

600 bin euroya Villa Select’ten Yalıkavakta villa

Semerkand Yapı tarafından Bodrum Yalıkavak’ta inşa edilen Villa Select’te büyüklüğü 180 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen dubleks – tripleks villalar bulunuyor.

Doğayla uyumlu yaşam alanları inşa eden Semerkand Yapı’nın Bodrum Yalıkavak’ta hayata geçirdiği Villa Select’te dairenin yanı sıra dubleks ve tripleks villa seçenekleri  bulunuyor. Villa Select’te büyüklüğü 180 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen dubleks – tripleks villalardan sadece bir tane kaldı. 270 metrekare büyüklüğündeki son villanın 600.000 Euro’dan satıldığı Villa Select’te yaşam 2010 yılında başladı.
Yıldızları eve taşıyor
 Bodrum’un eşsiz güzelliği içerisinde doğaya ve doğal çevreye uyumlu, estetiği benzersiz bir mimariyle bütünleşen Villa Select’te, yıldızları odaya taşıyan panoramik cam tavan bulunuyor. Ankastre beyaz eşyalar, ithal mutfak dolapları, jakuzili banyolar, doğal taş kaplama cepheler, yarı olimpik yüzme havuzu konut alıcısına sunuluyor.  Villa Select, Bodrum Yalıkavak’ta Gerişaltı mevkii, Erdemir Caddesi, Manolya Sokak’ta yer alıyor.
0212 853 98 00

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar